Firma Fioletowy Kot powstała z myślą o tym, aby stworzyć przyjazne miejsce, w którym każdy rodzic może w sprawny i logiczny sposób zrobić zakupy dla swojego dziecka.

Zakładając firmę kierowaliśmy się osobistymi doświadczeniami. Jesteśmy rodzicami dwójki maluchów i zdajemy sobie sprawę jak ważna jest dobra jakość i staranność wykonania ubranek dla niemowląt i małych dzieci. Szykując wyprawkę dla naszych pociech wielokrotnie mieliśmy problem ze znalezieniem produktów polskich wykonanych z materiałów bezpiecznych dla wrażliwej skóry dziecka. Dlatego też w sklepie Fioletowy Kot nie znajdziecie Państwo produktów chińskich, wątpliwej jakości i niewiadomego pochodzenia, ponieważ sami nie ubralibyśmy w to własnych dzieci.

Asortyment sklepu jest starannie dobierany i nie jest zamkniętą listą, jest regularnie uzupełniany o nowe produkty, tak aby jak najlepiej realizować Państwa potrzeby.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i podpowiedzi naszych Klientów, dzięki którym będziemy mogli poszerzać naszą ofertę dając Państwu satysfakcję z doboru ubranek i zapraszając do odwiedzenia naszego sklepu ponownie.

Życzymy udanych zakupów.


Kontakt

Telefon tel. 725-044-725
Email kontakt@fioletowykot.pl
GG 38185744
Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych

Wyszukiwanie

Wyszukiwarka


Wyszukiwanie zaawansowanewyszukiwanie zaawansowane


Przechowalnia

przycisk

Newsletter

Informacje o promocjach i nowościach na Twoją skrzynkę