Polityka prywatności

Administratorem danych Klientów jest Paweł Czerniawski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą FIOLETOWY KOT Paweł Czerniawski, NIP: 712-260-82-84, REGON: 061231410, zarejestrowaną przez Centralną Ewidencję i Informację o Działalności Gospodarczej.
Dane kontaktowe:
FIOLETOWY KOT Paweł Czerniawski
ul. Agatowa 15/13, 20-571 Lublin
tel. 725-044-725

W formularzu rejestracji i w formularzu zamówienia Klient podaje swoje dane osobowe, niezbędne do realizacji zamówienia, w celu realizacji umowy sprzedaży. Zarejestrowany Klient ma prawo wglądu do danych, może w każdym czasie dokonać samodzielnej modyfikacji, bądź zażądać ich usunięcia z bazy danych Sklepu.

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 Nr 883 z późn. zm.) każdy Klient korzystający z usług Sklepu wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu realizacji zamówień i korespondencji pomiędzy Sklepem a Klientem. Sklep chroni i przetwarza dane osobowe w celu i zakresie określonym ustawą.

Nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych, ani adresowych Klientów Sklepu. Dane te mogą jedynie zostać udostępnione w przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych lub organom wymiaru sprawiedliwości w przypadku naruszenia regulaminu serwisu lub prawa.

 

 


Kontakt

Telefon tel. 725-044-725
Email kontakt@fioletowykot.pl
GG 38185744
Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych

Wyszukiwanie

Wyszukiwarka


Wyszukiwanie zaawansowanewyszukiwanie zaawansowane


Przechowalnia

przycisk

Newsletter

Informacje o promocjach i nowościach na Twoją skrzynkę